Czerwone plamki na brzuchu i klatce piersiowej podczas masturbacji

Witam. Podczas masturbacji wyskakuja mi na brzuchu, klatce piersiowej czerwone plamki o średnicy 0,5-1 cm. Co to może być? Dodam że nie zawsze wyskakują.

Witam !
Te plamki jakie pan opisuje są fizjologiczną reakcja na podniecenie i napięcie seksualne, a to ze nie zawsze występują jest normalne i uwarunkowane od pobudzenia, po rozładowaniu napięcia ustępują po krótkim czasie i to tez jest norma. Pozdrawiam