Czerwone plamki na języku i częste bulgotanie w brzuchu

Witam. Od pewnego czasu mam na języku czerwone plamki oraz częste bulgotanie w brzuchu. Do tej pory było to tylko z lewej strony i po zjedzeniu czegoś przechodziło. Od niedawna bulgocze mi tak z prawej strony i lekko boli. Ostatnio zauważyłam też że jestem bardziej zmęczona i często robi mi się słabo. Nie przyjmuję żadnych leków, nie palę, nie piję, uprawiam sport. Często się stresuje szczególnie w ostatnich dniach. Nie mam za bardzo czasu na wizytę u lekarza więc proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

niestety na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.