Czerwone plamki na kończynach dolnych w okolicach kostek

Witam, na kończynach dolnych w okolicach kostek i łydek pojawiły się u mnie czerwone plamki .Wygląda jak podrażniona skóra po depilacji. Zrobiłam usg żył kończyn dolnych i nic nie jest niepokojące , tylko to,że prowadzę mało aktywny tryb ,życia i mam siedzącą pracę.Natomiast jak długo stoję ,to bolą mnie nogi. Uciążliwa sytuacja, bo gdy natłuszczę skórę ,to bardziej widoczne są te plamki. Byłam u dwóch dermatologów i nic-diagnoza:niewydolność żył.Lekarz chirurg naczyniowy wykluczył taką diagnozę

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie ponownie do lekarza dermatologa z wynikami od lekarza naczyniwoego.