Czerwone plamki na łydkach u 8-letniej córki

Witam.Proszę o pomoc.Na łydkach u 8 letniej córki pojawiły sie czerwone plamki.które pózniej są blade.Dostała krem Pimafucort ale zbytnio nie pomógł.Znów pojawiło sie kilka nowych plamek,które po kąpieli robią się bardziej czerwone.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zalecone leczenie nie przynosi odpowiedniego efektu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego celem modyfikacji terapii.

Witam,
proszę wybrać się z Córką na konsultację do lekarza dermatologa.Mogą to być zmiany np na podłożu grzybiczym-ale ciężko postawić właściwą diagnozę bez dokładnego obejrzenia skóry.