Czerwone plamki na napletku u 18-latka

Witam, Potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem co robić. Od niedawna pojawiły mi się dziwne czerwone plamki/krostki na napletku. Dodam, że uprawiałem stosunek z dziewczyną podczas gdy miała okres. Dzisiaj myjąc napletek wyskoczyło bardzo dużo owych plamek/krostek. Zamieszczam link do zdjęć : http://pokazywarka.pl/hcr5i8/ Z góry przepraszam za jakość.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Niestety z racji na jakość zdjeć nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie jaka jest przyczyna zmian skórnych. W pierwszej kolejności zastosowałbym leczenie miejscowe 1% maścią z klotrimazolem.