Czerwone plamki na penisie

Dzień dobry, mam 19 lat, po stosunku wyszły mi czerwone plamki, nie bolą, nic nie odczuwam tylko plamki. Dzisiaj je zauważyłem, jestem chory i zażywam antybiotyk A*** + Synbiotyk (m**) po raz pierwszy mam taką przypadłość, mam w domu C** smarować nią? Przeczytałem w internecie, że to może być wina antybiotyku i należy przerwać go i zażywać inny. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.

Witam serdecznie.

Przyczyną powstałych objawów może być infekcja grzybicza, w wyniku obniżenia odporności i zaburzenia flory bakteryjnej organizmu jako efekt stosowania antybiotyku. Drugą możliwością jest niekorzystna reakcja organizmu na lek, jednak zwykle zmiany skórne w przypadku nietolerancji leku mają inny  charakter.
Wskazana jest wizyta u lekarza.

Pozdrawiam.