Czerwone plamki na penisie, opuchlizna i pieczenie

Witam Miesiąc temu po stosunku bez zabezpieczenia na penisie pojawiły się czerwone plamki, nie swędziały, nie piekły. Dermatolog przepisał mi Travovort i Kwas Borowy. Wszystkie plamki zniknęły poza jedną, która jest do dziś mimo stosowania tych preparatów. Tydzień temu , nagle dostałem opuchlizny na penisie dokładnie u ujściu cewki moczowej, żołędziu. zaczerwienienia pieką i są najbardziej widoczne w trakcie zwodu i po wytrysku, odczuwam pieczenie w trakcie oddawania moczu przy samej cewce.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza urologa bądź dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.