Czerwone plamki na rękach i udach przy zmianie temperatury

Witam, mam pytanie a mianowicie od ok 3 miesiecy na rękach i udacvh pojawiają mi się czerwone plamki i dodatkowo takie ślady jak po ugryzieniach komara, swędzi to i nie wiem jakie to może być podłoze, być może alergiczne ale też dzieje mi się tak jak wychodze na zimne powietrze na dwór a potem wchodze do cieplego pomieszczenia..

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.