Czerwone plamki na skórze wokół ust po zastosowaniu kremu

Po uzyciu kremu (bez filtra,rumiankowy ziaja)na mojej skorze pojawiaja sie przy ustach czerwone plamki.Nigdy tak nie mialam.Czy ten krem mi szkodzi?

Dzień dobry, proszę na kilka dni odstawiać krem i obserwować skórę. Jeśli plamki znikną, a pojawią się po ponownym zastosowaniu będzie Pani wiedziała, czy przyczyną jest ten kosmetyk. Pozdrawiam!