Czerwone plamki na żołędzi penisa u 22-latka

Witam mam pytanie na żołędziu występują czerwone plamki co powinienem zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem podrażnienia, infekcji czy też zmian alergicznych (np. na prezerwatywy). Przede wszystkim powinien się Pan zatem zastanowić jaka przyczyna jest najbardziej prawdopodobna. Jeśli będzie Pan potrzebował pomocy, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.