Czerwone plamki w obrębie członka a stosunek seksualny

Dzień dobry! Mam następujący problem. Jakiś rok temu uprawiałem sex z partnerką. Od razu po stosunku na penisie pojawiły się czerwone kropki (samoistnie zeszły po tygodniu) i cewka zrobiła się czerwona (wewnątrz, do tej pory widać minimalne zaczerwienienie) Te objawy powtarzały się jeszcze 2-3 razy. Raz pojawiła się duża czerwona plama na żołędziu. Która zniknęła po paru dniach. Wydzielina z penisa ma teraz brzydki zapach. Na gardle zaczely pojawiac sie czerwone kropki, a na języku biały nalo

Renata GrzechociĹska

Witam! Proszę się zgłosić do specjalisty dermatologa/wenerologa.