Czerwone plamki wokół piersi i pod pachami a wczesna ciąża

Witam, Od 2 dni mam czerwone plamki wokol piersi i pod pachami (bez objawow, sa roznego rozmiaru)...czy moze byc to spowodowane wczesna ciaza? Z mezem staramy sie o dziecko-owulacja byla 1.11...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z dermatologiem odnośnie etiologii zmian skórnych. jeśli chce sprawdzić Pani, czy jest w ciąży, proponuję wykonać test ciążowy z moczu, a jeśli wyjdzie dodatni skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam