Czerwone plamy na brzuchu i piersiach

Witam, w zeszły piątek zauważyłam czerwone plamy na brzuchu, piersiach..czasem mnie swędzą. W linku podaję zdjęcie: http://i63.tinypic.com/142wqw7.jpg Co to może być?

Na zdjęciu (brak ostrości!!!) widać zaognione zmiany na boku. Czy takie same są rzeczywiście na piersiach i brzuchu? A w innych partiach też? Być może są to zmiany alergiczne ale bez zebrania wywiadu i dokładnego obejrzenia rozległości zmian trudno coś wyrokować. bez odwiedzenia gabinetu lekarskiego się nie obejdzie.