Czerwone plamy na ciele po gorącej kąpieli

Zazwyczaj kąpię się w gorącej wodzie. Po kapieli pojawiaja mi sie czerwone plamy na nagach,roznego rozmiaru, jest ich wiele, kolana sa czerwone i czuje cieplo. Nie swedza. Czy jest to normalne? Po około 30minutach schodzi.

Witam
Wrażliwa ,,żyworeagująca,,skóra na nagrzewanie (gorąca woda).Szybko rozszerzają sie naczynia krwionośne skóry,które następnie po ,,ostudzeniu,,wracają do normalnego stanu.
Niegrożne, skóry nie da się zmienić :)
pozdrawiam