Czerwone plamy na ciele u dwulatki

Witam mam pytanie moja corka ma prawie dwa lata I na calym ciele wychodza jej czerwone plamy po chwili w srodku plam pojawiaja sie bable I zaraz calosc znika I tak w kolko bylam u lekarza odmowil zarejstrowanie dziecka w czwartek poszlam jeszcze raz to zarejstrowal ja na poniedzialek niestety do poniedzialku nie wytrzymam bo strasznie sie martwie. Mieszkamy w holandii. Dziekuje za odpowiedz

Bez obejrzenia zmian i przeprowadzenia wywiadu nie jestesmy w stanie postawić diagnozy jeśli zmiany zagrażają życiu dziecka można zgłosić się u siebie na pogotowie lub udać sie do lekarza prywatnie.