Czerwone plamy na dekolcie a sytuacje stresowe

Witam. Mam 25 lat. Od dluzego czas, gdy jest mi goraco lub w sytuacjach stresowych czy pospiechu mam czerwone plamy na dekoldzie, czasem rowniez na kolanach (uczucie goraca i zaczerwienienie) i oczywiscie na twarzy. Rowniez mam napady wystepuja bez powodu. Wydawalo mi sie ze jestem zbyt emocjonalna,nerwowa, ale od zawsze nie mialam takiego problemu. Czy moge miec problemy z tarczyca, homonami lub cisnieniem zawyżonym?Stad te plamy i napady w szczegolnych sytuacjach.

Jeżeli ma Pani zaburzenia miesiączkowania lub plamy występują w drugiej fazie cyklu to może pomóc Ginekolog