Czerwone plamy na dłoniach

Witam, Od kilku lat boryka sie z problemem skory na dloniach (co jakis czas wyskakuja mi czerwone plamy miedzy palcami na palcach, swedzone one, pieka nawet gdy myje rece) Bylam u kilku dermatologow Kazdy z nich mowil co innego Moze to luszczyca(robilam testy wyszly -), od zimna Ostatnio moze na nikiel Ale zrobilam testy i wyszly negatywnie Prosze mi pomoc Ten problem mam o 6r zycia i nie moge sie tego pozbyc Szukalam w internecie wielu chorob robilam duzo testow ale wychodza one negatywnie

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dermatolog nie widzi przyczyn z jego dziedziny. Sądzę że warto byłoby udać się do reumatologa. Bez badania tylko tak w ciemno mogę tylko tyle powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.