Czerwone plamy na dłoniach a maść Elocom

witam mam 28 i od iakiegoś czasu miałem czerwone plamy na dłoniach i urzywałem maści Elocom i na renkach zmikły a teras pojawiły się podpachami w duł byłem u lekarza rodzinego i znuw mi przepisał Elocom i muwił rze to jest atopowe zapalenie skury iakiemaści morzna jeszcze stosować bo tamaść przepisana przez lekarza zbytnio nie pomaga i iednym miescu znikajom a drugim znuw się poiawiajom i te plamy szwedzom isom wrarzliwe na dotyk

Jeśli to atopowe zapalenie skóry, to niezbędne mogą okazać się emolienty - preparaty do pielęgnacji wrażliwej skóry. Do wyboru są zarówno kremy, jak i preparaty do mycia. W wyborze może pomóc farmaceuta.
Jeśli jednak to nie atopia, to należałoby nadal szukać pomocy u lekarza, najlepiej dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam serdecznie

www.lenartowiczclinic.pl