Czerwone plamy na klatce piersiowej podczas masturbacji

Witam. Czemu podczas masturbacji mam czerwone plamy na klatce piersiowej?

Są to zmiany typowe, fizjologiczne, choć ich nasilenie jest sprawą dość indywidualną.
Jeśli jest to jedyna rzecz, która Pana trochę niepokoi w związku z autoerotyzmem, to proponuję przestać na to zwracać uwagę.
Klasyczne badania Masters i Johnson rzucają ciekawe światło na fizjologię seksu, w Polsce wydano ksiązki tych autorów, mam nadzieję, że są jeszcze dostępne na Allegro, gdyż naklad jest dawno wyczerpany i nie było (o ile mi wiadomo) - wznowień.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl