Czerwone plamy na kolanie od kilku dni

Witam, chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie odnośnie czerwonych plam na kolanie. Czasem swędzące, pojawiły się kilka dni temu, wygląda jakby uczulenie. W wakacje również je miałam ale myślałam że to od truskawek. Smaruje je maścią hydrocrosinum.W linku poniżej przesyłam link, w którym załaczyłam zdjęcie na forum, aby można było ocenić co to może być. https://forum.abczdrowie.pl/forum-problemy-skorne/1612113,swedzace-plamy-na-kolanie, pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Jakość zdjęcia nie pozwala mi na jednoznaczną ocenę przyczyny zmian skórnych. Sugeruję kontakt z dermatologiem.