Czerwone plamy na łokciach przy przeziębieniu

witam gdy mnie lapie przeziebienie wyskakuja mi czerwone plamy na lokciach i rekach , plamy sa cieple, skora potem robi sie twarda luszczy sie na rekach schodzi platami co moze byc przyczyna????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany skórne najpewniej mają tło alergiczne. Proszę się zatem zastanowić czy podczas każdej kolejnej infekcji nie zażywa Pani/Pan tego samego leku, który może być przyczyną dolegliwości. Jeśli nie, sugeruję konsultację dermatologiczną. Najlepiej w czasie, gdy zmiany będą obecne na skórze.