Czerwone plamy na łokciu

Witam, Nazywam się Janusz. Mam przy łokciach pięć plam czerwonych,póżniej zmieniją się na białe suche czasami swędzą,a w szczegulnoci jak je lekko podrapie to w tedy drapie sie aż do krwi.Jak skórka zrobi się biała to zdrapuje ją i leje się mono krew.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniezcnie zgłosić sie do lekarza dermatologa , po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postepowanie.