Czerwone plamy na nodze, bóle mięśni przy róży

Witam moja mama ma 60 lat ,9 lat temu miala wyciete min wezly chlonne -rak szyjki macicy,od kilku lat ciagle choruje na róże, w cieplych miesieacach nawet raz na miesiac,objawia sie to wysoka goraczką ,czerwonymi plamami na nodze oraz bolami miesni, lekarze każą jej prac jedynie przez caly czas antybiotyk i nosic podkolanka uciskowe. Czy coś mozna jeszcze zrobić by choroba nie nawracala tak często?

Dzień dobry,

Skutecznie przeleczyć mamę i spróbować zwiększyć jej odporność za pomocą odpowiednich szczepionek.

Pozdrawiam

Marek Derkacz