Czerwone plamy na nogach

Witam, jakies 2-3 miesiace temu pojawila siej mnie z boku kolana dziwna czerwona plama wygladem przypominajaca malinke. Okolo 2-3 tyhodni temu pojawily sie kolejne, na calych nogach. Bylam u lekarza, rozklada rece czekam na dermatologa. Plamy nie swedza, nie luszcza sie, nie puchna.. nic sie z nimi nie dzieje oprocz tego ze sa. Gdzie szukac pomocy? Jakie badania wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozńa coś więcej powiedzie. a prosze powieddziec czy jakis kontakt z nowymni produktami: ppokarm/środki piorące/ubrania itp.

Proszę zaczekać na wizytę u dermatologa, być może będzie zlecone jakieś badanie. I po konsultacji i badaniu lekarz postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.