Czerwone plamy na penisie - co to może być?

Witam, mam 14 lat i kilka dni temu pojawiły mi się czerwone plamy na penisie coś takiego: http://img25.imageshack.us/i/img076r.jpg/ Nigdy nie uprawiałem seksu jedynie się masturbuje. Co to może być? Bardzo się martwię.

Witam serdecznie.

Niestety załączone zdjęcie nie jest dostępne.
Prawdopodobnie opisane zmiany są związane z infekcją grzybiczą - może ona się ujawnić w wyniku spadku odporności na przykład podczas infekcji, antybiotykoterapii, silnego stresu.

Zmiany mogą być spowodowane także reakcją uczuleniową  - proszę się zastanowić czy w ostatnim czasie nie wprowadził Pan nowego produktu - na przykład kosmetyku, płynu do higieny intymnej, proszku do prania, płynu do płukania. Jeżeli ta proszę raczej z niego zrezygnować.

Wskazana jest wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa. W celu postawienia rozpoznania konieczne jest bowiem przeprowadzenie badania lekarskiego i zebranie wywiadu.

Pozdrawiam