Czerwone plamy na penisie po stosunku oralnym

Witam nie znajoma partnerka wzięła mi penisa do buzi gez gumki i za jakiś czas główka mi spuchła i pokazały się czerwone plamki teraz zmalała główka ale zostały czerwone plamki co to za choroba i jaki lek potrzebny dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą urologiem lub dermatologiem, który wdroży właściwe leczenie.