Czerwone plamy na policzkach

Witam. Mam pewien problem mianowicie, mam skórę przetłuszczającą się w strefie T i są dni że wyskakują mi plamy suche czerwone piekące na policzkach. Nic nie pomaga, ani krem nivea ani inne nawilżające. Moglibyście mi coś polecić? to strasznie męczące. Dodam że nie maluję się [fluidy itp]

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane suche, piekące plamy mogą być wynikiem oddziaływania niskiej temperatury i wiatru na Pani delikatną skórę. Proszę zatem postarać się stosować kremy dostosowane do aktualnych warunków pogodowych.