Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone plamy na skórze po kuracji Aknenorminem

Chciałbym wiedzieć czy to normalne, że 3 miesiące po zakończeniu 8-miesięcznej kuracji Aknenormin, że w niektórych miejscach na twarzy nadal pozostają czerwone i różowe plamki? Wyglądają jakby podrażnienia pod skórą. Nie zniknęły pomimo tego, że skóra zaczęła się już przetłuszczać, zaczęły się nawet robić zaskórniki. Nie są to też blizny potrądzikowe z jakimiś wgłębieniami. Zwyczajne czerwone i różowe podskórne plamki. Czy one znikną? Obecnie stosuję kurację podtrzymującą Skinoren i Differin.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety