Czerwone plamy na skórze po kuracji Aknenorminem

Chciałbym wiedzieć czy to normalne, że 3 miesiące po zakończeniu 8-miesięcznej kuracji Aknenormin, że w niektórych miejscach na twarzy nadal pozostają czerwone i różowe plamki? Wyglądają jakby podrażnienia pod skórą. Nie zniknęły pomimo tego, że skóra zaczęła się już przetłuszczać, zaczęły się nawet robić zaskórniki. Nie są to też blizny potrądzikowe z jakimiś wgłębieniami. Zwyczajne czerwone i różowe podskórne plamki. Czy one znikną? Obecnie stosuję kurację podtrzymującą Skinoren i Differin.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.