Czerwone plamy na skórze po wysmarowaniu krost pastą do zębów

Witam, mam problem z trądzikiem, wysmarowałam krostki pastą i zostawiłam na noc, a teraz mam czerwone plamy! Co mam z tym zrobić? Czy to samo zejdzie?

Witam. Zmiany powinny ustąpić samoistnie. Proszę pamiętać o systematycznym oczyszczaniu buzi przeznaczonymi do tego preparatami oraz stosowaniu kremów o działaniu normalizującym.