Czerwone plamy na skórze po zastosowaniu kreatyny

Witam. Kiedyś po 3 g kreatyny wypiłem piwko i na ciele w miejscu mieszków czasem pojawiają się czerwone plamki później są ciemne. Są ledwo widoczne jednak były też duże. Czy to zapalenie? Izotek 5 max pomaga jednak nie na klatkę czyli ognisko tych miejsc. Jaka maść zastosować? Na receptę or nutT?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.