Czerwone plamy na skórze przypominające podrapanie

jakis czas temu 1rok zobaczylem u siebie plame wielkosci 2cm.boki tej plamy sa czerwone jakby podrapane.po nacisnieciu robia sie biale.obecnie pokazly sie jeszcze 2 plamy 1 podobnej wielkosci a 2 mala wielkosci paznokcia kciuka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania nie jest możliwe określenie rodzaju zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ustaleniu przyczyny występowania zmian wdroży odpowiednie postępowanie.