Czerwone plamy na skórze u półrocznego dziecka

Witam,moja półroczna córke od dnia narodzin kape codziennie czy może mieć to wpływ na jej podrazniona skórę. Dodam że do pielęgnacji używam tylko emolientow. Od dłuższego czasu ma pojedyncze suche czerwone plamy bledna w nocy a przy kąpieli bardzo się rumienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę końiecznie udac sie z dzieckiem do lekarza pediatry.