Czerwone plamy na udach i w kroczu

Witam mam taki problem mianowicie w okresie jesienno-zimowym mam takie czerwone plamy na udach i w kroczu strasznie to piecze w szczególności podczas kąpieli ciepłą woda, skóra jest taka szorstka z czasem robią się ranki smarując balsamem albo czymś nawilżającym pieczenie staje się intensywniejsze i nie do zniesienia proszę o poradę skąd to się bierze i jak temu zaradzić,dodam iż noszenie odzieży ochronnej pod normalnymi spodniami nie pomaga.

Dzień dobry

Należałoby obejrzeć zmiany na skórze, z Pana opisu zmian prawdopodobnie trudno diagnozować. Pomoże to szybko opanować problem.

pozdrawiam serdecznie

IJ