Czerwone plamy na wewnętrznej części łokcia

Witam, od kilku dni na wewnętrznej części łokcia, zaczęły pojawiać mi się czerwone plamy. Z czasem zaczęły być bardziej czerwone i rozognione. Czasami swędzą, szczególnie podczas długotrwałego zginania łokci, skóra w obrębie zmian jest wysuszona. Mogę zrobić zdjęcie jeśli trzeba.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy infekcji grzybiczej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.