Czerwone plamy na żołędzi członka dzień po stosunku i uczucie ciepła

Bardzo proszę o pomoc, mam taki problem. Od kilku dni (dzień po stosunku z partnerka) pojawily mi się na żołędziu członka czerwone plamy oraz żołądz stał sie bardzo ciepły. Nic nie bolało, dopiero dziś pokazał się lekki ból. Zacząłem stosować maści ale nic nie pomagaja.(clotrimazolum) Wygląda mi to zapalenie jakies. Czy to trafne spostrzeżenie ?? Do jakiego lekarza się z tym udać? Dermatolog czy urolog ?A może po prostu lekarz w przychodni mi pomoże z takim problemem? Bardzo proszę o pomoc.

Małgorzata Panek

Zmiany powinien obejrzeć lekarz rodzinny lub dermatolog.
Pozdrawiam