Czerwone plamy na żołędzi penisa po zmianie żelu do mycia

Czerwone plamki na żołędzi - po zmianie żelu pod prysznic (?). Stosowanie żelu do higieny intymnej nie pomaga, po każdej kąpieli czerwień staje się bardziej intensywna. O co chodzi?
ponad rok temu

Witam serdecznie Najprawdopodobniej uczula Pana któryś ze składników nowego żelu pod prysznic. Proszę zaniechać stosowania tego preparatu, objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni.