Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone plamy po stosowaniu Axotretu

witam, lekarz przepisal axotret, ktory przyjmuje od miesiaca, do tego przepisal isotrex do stosowania miejscowego i bardzo czesto gdy posmaruje sie na noc, rano w niektorych miejscach mam czerwone plamy w miejscach posmarowanych, czym jest to spowodowane? mozliwe ze isotrex w pewien sposob podraznia i tak wysuszonaą juz skore spowodowaną axotretem? i co mozna polecic na takowe podraznienie, jakis dobry krem nawilzajacy ktory bede mogl stosowac z axotretem? pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

proszę stosowac Atoprtal kremm pozdrawiam Iwona stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy