Czerwone plamy podobne do żył na ręce

Witam! Mam 19 lat i od urodzenia na lewej ręce mam czerwone plamy - są podobne do żył. Plamy są dość dziwne, bo pojawiają się gdy jestem w miejscu, gdzie jest niska temperatura, wtedy ręka jest niemalże sina. Sytuacja się zmienia, kiedy np.: jestem w miejscu gdzie jest bardzo ciepło np. na słońcu są prawie że niewidoczne. Problem z ręką mam jak już nadmieniłam od urodzenia, a stało się to przez pępowinę, którą miałam splątaną rękę.

Witam serdecznie!

Opis zmian nie sugeruje aby miały one pochodzenie alergiczne.
W celu ustalenia rozpoznania konieczna jest osobista wizyta u dermatologa, który będzie miał możliwość wykonania badania lekarskiego, dokładnego obejrzenia zmiany oraz zebrania wywiadu. Do dermatologa nie jest konieczne skierowanie.

Pozdrawiam