Czerwone plamy różnej wielkości na dekolcie przy stresie

witam mam taki problem w sytuacjach stresowych , stresujacej rozmowie z kims wyskakują mi na dekolcie czerwone plamy różnej wielkości . Pojawiaja się na chwile i po jakiś 10 min znijaka stopniowo. czytałam ze moze to byc nerwica naczyniowa? ale nie mam zdiagnzozowanego tego problemu.jak mogę sobie z tym radzic? do jakiego ewentualnie specjalisty się z tym udac??

Witam,
nerwica rzeczywiście ma swoje rózne postaci fizyczne,natomiast leczenie poprzez psychoterapię jest leczeniem "od środka",czyli rozpoznawanie sytuacji zagrażających i trudnych ,a także,po odblokowaniu emocji,reagowaniu na nie w adekwatny sposób:złością,krzykiem,płaczem,śmiechem itp.Będzie to zatem trening odczuwania,który ciało pozostawi w spokoju.Dalsza częśc pracy polega na wzmacnianiu pewności siebie w relacjach z innymi.
Polecam i pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Zgadzam się z Paniami najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie terapeuty. Jeśli po terapii zmiany będą nadal występowały wtedy można wykonać serię zabiegów laserowych ipl na wyciszenie naczyń.