Czerwone plamy w miejscach intymnych i na rękach

Witam, od dłuższego czasu obserwuje u siebie czerwone plamy w miejscach intymnych, dotychczas sądziłem, że są to jedynie podrażnienia. Jednak te plamki nie znikają co więcej podobne pojawiły się na rękach w okolicy zgięcia. Czy może to być objaw zbyt silnego opalania czy coś znacznie poważniejszego ?

Może to być skutkiem opalania ale i też objawem zapalenia skóry. Można stosować Mediderm krem kilka razy dziennie .Wskazana jest konsultacja dermatologiczna i ginekologiczna.
pozdrawiam
Iwona Stajkowska