Czerwone plamy wokół ust

Witam, moje pytanie dotyczy czerwonych plam wokół ust, w tamtym roku męczyłam się z tym samym objawem kilka miesięcy, nic nie pomagało do czasu kiedy samo z siebie minęło. Gdy znów zaczęło robić się zimno, wokół ust pojawiły się czerwone plamy, które swędzą, szczypią oraz delikatnie łuszczą się i wyglądają nieestetycznie. Czy jest jakas maść czy może jakieś witaminy, dzieki, którym czerwone plamy znikną.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie