Czerwone plamy wokół ust i na powiekach

Od prawie roku męczę się z czerwonymi plamami wokół ust i na powiekach, włącznie z puchnieciem. Przechodziłam na różne diety, bez skutki. Ostatnio byłam w szpitalu na badaniach, ale też w sumie nic nie wyniknęło. Biorę codziennie clatre. A twarz sparuję Protopic 0,1. Zmniejszyłam dawkę do smarowania 2 razy w tyg. Chciałam zapytać czy to normalne, że plamy wychodzą na jakąś godzinę po porannym myciu twarzy płynem micelarnym. Potem znika. W dni które nie smaruje protopic, smaruje Tormentiolem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa po badaniu i po zapoznaniu się z dotychczasowa dokumentacja będzie można coś więcej powiedzieć