Czerwone powieki i szczypiące oczy

Witam,mam pytanie od ponad 2 lat mam objawy takie jak , czerwone powieki,szczypiące oczy,zatkany nos,i swędzenie uszu i gardła,suche usta.. lecz byłem u alergologa i miałem robione testy pokarmowe i skórne i niestety nic nie skazało uczulenia..Miałem także tabletki na nerwicę lecz tez totalnie nie pomogły bo od samego początku wiedziałęm że to nie nerwica bo z natury jestem spokojny.. i mam pytanie bo nie wiem co robić .. co to może być i jak to wyleczyć z góry dziękuję za odpowiedz

Piotr Pilarski

Ciężko coś doradzić bez zbadania. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.