Czerwone przebarwienia na skórze w 3. tygodniu ciąży

Witam, aktualnie jestem w 33 tygodniu ciąży. Juz od dłuższego czasu na brodzie mam czerwone place przypominające uczulenie, ale to uczulenie raczej nie jest ponieważ mam to od ok 1,5 miesiąca i nigdy mnie nie szczypało ani nie swedzialo. Co moze byc powodem czy powinnam pójść do dermatologa? Czy moze to byc jeden z uroków ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.