Czerwone rany w kształcie pierścienia podczas pobytu w Grecji

Jestem na wakacjach w Grecji na rękach i na brzuchu pojawiły mi sie czerwone rany w kształcie pierścienia , ten pierścień jest wypukly i zaczerwieniony jego środek różowy co to moze byc ?

Witam. Zmiany mogą być reakcji alergicznej, ukąszenia przez owady lub poparzenia przez jezowca. Skórę powinien obejrzeć lekarz.

Dzień dobry, proszę na miejscu tam , gdzie Pani przebywa udać się do lekarza lub do szpitala na konsultacje, po obejrzeniu zmiany lekarz podstawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie