Czerwone, ropne zmiany w obrębie skóry głowy

Witam z moim problemem borykam się pare lat chodzi o tylnią czesc głowy na samym poczatku zrobila mi sie bolesna krostka z tyłu glowy potem doszlo do stanu zapalnego z tylu glowy skóra byla czerwona nastepnie robily mi sie guzki ropne i bolące przez co mialem plamy lyse w tych miejscach to przeszlo ale nadalmam czerwona skórę z tylu glowy co to moze byc? ps.zaczelem uzywac szampon selsun blue troche mi pomaga

Witam!
Trudno odpowiedzieć na Pana pytanie bez obejrzenia opisywanych zmian. Również stosowanie szamponu o którym Pan pisze może być niewystarczające. Opis zmian może wskazywać na zapalenie mieszków włosowych lub łojotokowe zapalenie skóry, a może współistnienie tych stanów. Wskazana jest wizyta u dermatologa - skierowanie wydaje lekarz rodzinny.