Czerwone rumieńce na policzkach u 14-latki

Moja córka ma 14 lat. I od pewnego czasu pojawiają się u niej takie bardzo bardzo czerwone rumieńce na policzkach. Ręce ma chłodne ale i też nie ma gorączki. I to ma czasami w szkole a amcharski w domu. TSH wyszło bardzo dobre a robiono dwa razy i zawsze wychodziło po środku. Nie ma anemi. Bardzo dobrze sie odżywia. Niczym sie nie stresuje ani nie boi. Jakie mogą być przyczyny tego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Być może jest to uczulenie. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.