Czerwone smugi na ciele

na ciele pojawiają mi się czerwone smugi jak się podrapie są mocno widoczne i po chwili schodzą ale bywa również tak że same się pojawią i za chwilę ich nie ma. 3 miesiące temu urodziłam dziecko czy może to mieć wpływ na to? bo naczytałam się o chorobach nowotworowych że przy zabarwieniach skóry może to być pierwszy ich objaw :(

Dzień dobry, podane objawy w dużej mierze wykluczają chorobę nowotworową. Sugerują raczej pokrzywkę. W razie niepokoju proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.