Czerwone, swędzące krostki na rękach

Dobry Wieczór ! W skrócie - rok temu zaczeła mnie swędzieć głowa-drapałam aż do krwi , po jakimś czasie zaczeła swędzieć mnie szyja i barki - wyszły mi krostki czerwone okropnie swędzące.Dermatolog przepisała mi sterydy i jakieś leki. Nie pomogło - cała spuchłam po tych lekach i znalazłam się w szpitalu-stwierdzili , że to alergia.Dawali takie leki że po niedługim czasie mi zeszło.Stwierdzono ŁZS.Leki nie pomagaja -cale cialo mam w krostach,plamach :( Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to łuszczyca to niestety nie jestem w stanie Pani udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ stosuje się różne leczenie w zależności od sytuacji klinicznej i nasilenia choroby. Niestety czasami mimo pełnego schematu leczenia nie uzyskuje się remisji choroby. Nie mam danych klinicznych i możliwości zbadania, aby udzielić Pani jednoznacznej porady. Zachęcam do wizyty u dermatologa zajmującego się leczeniem łuszczycy.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.