Czerwone, swędzące plamy na głowie

Witam od tygodnia mam czrwone plamy na glowie strasznie swedza teraz zauwazylem je tez w okolicy szyji na rekach I przy kostkach u nog strasznie swedza az porobilem sobie rany co to moze byc moglem zalapac cos u fryzjera zaraz po nm mi sie tak zrobilo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany mogą mieć bardzo wiele przyczyn, aczkolwiek najbardziej prawdopodobne jest tło infekcyjne lub alergiczne. Koniecznie proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni zmiany i wdroży właściwe leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl